COVID V MŠ

03.02.2022

v naší MŠ je zaznamenán ve více případech covid. Školka funguje i nadále bez omezení, ale prosíme Vás, abyste u dětí sledovali výskyt příznaků.

Tento čtvrtek (6.1.2022) nás čeká poslední návštěva solné jeskyně, která je zároveň náhradou za odpadlou návštěvu z 16.12.2021.

Vzhledem ke zhoršující se epidemické situaci a současným vládním nařízením zrušila městská část akci Rozsvěcení vánočního stromu, které mělo být v pondělí 13. 12.

COVID V MŠ

28.11.2021

bohužel ani naší školce se nevyhnul covid a máme potvrzené, že od pátku je jedna z pracovnic MŠ pozitivní. KHS byla informována a nyní čekáme na jejich závěr a rozhodnutí o následném postupu. Jakmile obdržíme z KHS informace, budeme Vás informovat na stránkách školky a emailem, v případě uzavření MŠ bychom Vám zaslali i SMS zprávu.