ZÁKAZ VSTUPU TŘETÍCH OSOB DO MŠ - PLATNÉ OD PONDĚLÍ 29. 11. 2021

z důvodu stále vyšší nemocnosti a tudíž ochrany našich dětí i Vás rodičů, přistupujeme opět k znovuzavedení našeho "výdejního okénka". Snažíme se tak minimalizovat šíření nemoci Covid - 19. Tato změna bude platná od pondělí 29.11.2021

Děti přivádíte do školky jako běžně do 8.30 hodin. Pracovnici MŠ, které bude dítě předáno, oznámíte čas, kdy máme Vaše dítě připravit k předání zákonným zástupcům. POZOR!!! Vaše čipy nebudou funkční, při příchodu i vyzvedávání dětí používejte zvonek.

Časy předávání dětí pro odchod z MŠ:

• po "O": 12.30 - 12.45 hodin
  • odpoledne po spaní: 15.00, 15.30, 16.00, 16.30 hodin

Dodržujte prosím tyto doby. Pozdější příchody narušují chod školy, předškolní vzdělávání a také úklid, pokud si dítě nevyzvednete v avizovaný čas, vystavujete jej zbytečnému čekání a nejistotě.

V MŠ děti ani paní učitelky nemusí nosit roušku, děti by měly mít jednu uloženou v sáčku ve své přihrádce v šatně.

Děkujeme všem rodičům za pochopení a spolupráci a budeme se těšit na čas, který nebude vyžadovat tato opatření a budeme se zase vídat tváří v tvář.

Kolektiv MŠ