Vánoční focení v MŠ

V pondělí 21.11. bude od 8h v MŠ probíhat vánoční focení. Fotografie by měly vypadat jako na přiloženém letáčku.

Bude možné fotit nejen děti samostatně ale i sourozence společně (můžete přivést a nechat společně vyfotit i mladší sourozence, kteří zatím do školky nechodí) nebo děti společně s maminkou.

Společné fotografie tříd dělat nebudeme, toto focení zorganizujeme na jaře nebo začátkem léta.

Cena fotografií je daná podle velikosti - rozměr 13x18cm za 35Kč nebo zvětšená fotografie ve formátu A4 za 70Kč. Vy potom paní učitelce jen nahlásíte počet fotografií a v jakém formátu chcete.

Při výběru oblečení na fotografování prosím vezměte v potaz styl a barevné ladění pozadí a kulis (viz letáček), ať je výsledná fotografie barevně sladěná.