Informace k zahájení školního roku 2022/2023

29.08.2022

Vážení rodiče,

pro snadnější a bezproblémový nástup dětí do naší mateřské školy uvádíme pro Vás první základní informace:

  • Školní rok začíná ve čtvrtek 1. 9. 2022, provozní doba je od 7:00 hod. - 16.30 hod. Po obědě si můžete dítě vyzvednout v době od 12.15 - 12:45 hod. Odpoledne je školka zpřístupněna od 15.00 - 16.30 hod. Na vstupních dveřích budou vyvěšeny seznamy tříd i se značkami dětí.
  • Pokud již nyní víte, že vaše dítě první dny školního roku nenastoupí, oznamte to prosím svým p. učitelkám na e-mail MŠ, nově přijaté děti taktéž na ms.tumananova@seznam.cz.
  • Žádáme rodiče, aby prozatím neprováděli žádné platby! (s výši školného a stravného budete seznámeni po nástupu dítěte do MŠ na třídních schůzkách dne 6.9.2022)
  • První den si děti přinesou bačkůrky s pevnou patou a bílou podrážkou, převlečení do třídy (kalhoty, legíny, sukýnky) a pyžamko. Vše prosím dětem podepište. Do přihrádky v šatně prosíme uložit náhradní oblečení (spodní prádlo, tričko, ponožky). Na pobyt venku budou děti potřebovat jiné oblečení než do třídy - tepláky, mikinu, tričko + sportovní lahev na pobyt venku).
  • Veškeré důležité informace budeme postupně uveřejňovat zde na webových stránkách a také na naší komunikační platformě Twigsee (noví rodiče a děti dostanou přihlašovací e-maily s postupem a přihlašovacími kódy co nejdříve).
  • Čipový přístup by měl být plně funkční již od 1.9.2022, noví rodiče si vyzvednou čipy oproti vratné záloze (100Kč/1čip a počítáno 2čipy/1dítě) u paní učitelky...pokud by jich rodina potřebovala více než dva, lze se opět domluvit s paní učitelkou.

Těšíme se ve čtvrtek na poprázdninová setkání se stávajícími i nově příchozími dětmi a jejich rodiči.

kolektiv MŠ Paraplíčko