Informace k začátku školního roku

níže naleznete informace k začátku školního roku:

• školní rok nám začíná v pondělí 4.9.2023. Mateřská škola začíná provoz od 7:00 hodin a končí provoz v 16:30hod., ranní příchod do školky je v rozmezí 7:00 - 8:30 hod. (pozor! první den je to libovolné, ale poté děti v povinné předškolní docházce, tj. rok před nástupem do ZŠ mají nástup do 8:00hod (povinné předškolní vzdělávání je 4 hodiny denně, tedy od 8:00 - 12:00 hod.).
  • Podepisujeme opět tzv. Bezinfekčnost, odevzdává se paní učitelce na místě hned první den při příchodu.
  • Děti si opět přinesou oblečení do školky (pohodlné tepláčky nebo kraťásky, tričko, šatičky...) a papučky - s pevnou patou, nikoli croccsy, sandály atd., náhradní prádlo a oblečení pro případ "nehody", boty na ven, sportovní lahev, pláštěnku, holinky - vše podepsané. Holinky, pláštěnka a náhradní oblečení zůstane uloženo ve skříňce dítěte v šatně MŠ.
  • Třídní schůzky, se budou konat v úterý 5.9.2023 v 16:30 hod. bez dětí. Zde se dozvíte všechny potřebné informace k provozu mateřské školy, organizaci stravování, čipového systému, Kulturního fondu atd., zodpovíme všechny Vaše dotazy. (pokud jde o celodenní stravu, mají ji všechny děti zajištěnou hned při nástupu, co se týká výše platby za stravné i školné, včetně účtů a termínů se dozvíte také na třídních schůzkách)
  • Pokud Vaše dítě z nějaké důvodu hned v pondělí 4.9. do MŠ nenastoupí, zavolejte tuto informaci do mateřské školy do 9:00hod. ráno, další omluvenky potom již budou ve školním systému aplikace Twigsee, její instalaci a Vaše přístupové údaje probereme na třídních schůzkách.