Informace k aplikaci Twigsee

naše školka přechází na nový administrativní a komunikační systém - aplikaci "Twigsee":

Narůstá administrativní práce pedagogů i provozu školy, proto ji částečně převedeme do elektronické formy. Důvodem je nejen úspora času, a větší ochrana Vašich dat, ale i ohleduplnost k přírodě. Také bychom rádi sjednotili, zpřehlednili a tedy i usnadnili způsoby naší komunikace. Třídy nadále nebudou využívat jiné komunikační cesty a vy nebudete muset důležité a zajímavé informace nikde hledat.

Aplikace bude spuštěna v průběhu února a od 1.3.2021 nahradí předešlé formy. Zvací dopis a informace k postupu, jak se do systému přihlásit a jak zadat Vaše dítě či děti obdržíte e-mailem.

Twigsee nám vzájemně zajistí rychlý, bezpečný a jednoduchý kontakt. Informace o dětech, o programu, fotky, aktuality, ale i omluvy budete mít hned a vždy přístupné u sebe. Při využívání Twigsee všechny námi zaslané fotografie, informace a další zadaná data zůstanou majetkem školy.

Další výhodou bude omlouvání a odhlašování z docházky. Kdykoliv můžete kliknout a dítě podle potřeby omluvit.

Od března, již nebude možné jinak omluvy zasílat ani vyřizovat. Žádám Vás proto, abyste si během února zajistili přístup. Společnost Twigsee je připravena na Vaše technické dotazy na helpdesk@twigsee.com. V případě dotazů ohledně provozu školky se samozřejmě můžete obracet na mne.

Postup

• Během dnešního dne Vám ze systému dorazí email s odkazem pro vytvoření hesla a instrukcemi pro nainstalování aplikace do telefonu. Po stažení povolte aplikaci Twigsee zasílání notifikací, aby Vám všechny informace přicházely ihned.
  • Na email Vám také dorazí odkaz s interaktivním formulářem pro aktualizaci a digitalizaci osobních údajů. Ten prosím vyplňte - vše se pak propíše rovnou do naší matriky a systému (jde především o informace k vyzvedávání, kontakty, alergie, apod.)
  • Do aplikace lze přizvat další rodinné příslušníky (partnery, babičky apod.), stačí pouze kontaktovat Twigsee na helpdesk@twigsee.com z již registrovaného emailu a bude vytvořen dodatečný profil.
  • Celý proces spuštění a orientace v samotné aplikaci je vysvětlený v tomto krátkém videu.

Doufám, že Vám bude nový systém "vidět svou ratolest" vyhovovat a budeme si společně blíž.

Děkujeme předem za spolupráci a těšíme se na Vás,

Andrea Momirova a kolektiv MŠ