Znovuotevření školky - od pondělí 15.2.!

10.02.2021 14:18

Vážení rodiče,

rádi oznamujeme, že podle domluvy s Krajskou hygienickou stanicí, můžeme od pondělí 15.2. opět otevřít naši školku.

Pro vstup do budovy platí nová bezpečnostní pravidla proti nákaze

Děti budou ráno při příchodu od 7:00 do 8:30hod předávány ve vchodových dveří do MŠ. Personál, který k tomu bude určen, dohlédne na převlékání dětí a předá je do tříd. Tomuto dozoru předávejte i jakékoli další věci (např. pyžama, náhradní oblečení apod.). 

Také ráno při příchodu nahlásíte, kdy si budete ten den své dítě vyzvedávat a to v předem určených čtyřech časových intervalech : v 15:00hod, v 15:30hod, v 16:00hod a v 16:30hod nejpozději. Tento čas si pečlivě rozvažte, děti  se budou na tento čas oblékat, aby na Vás zbytečně nečekaly oblečené na chodbě MŠ. Po dobu tohoto opatření nebudou čipy pro vstup aktivní, je nutno zvonit!!!

Váš nástup do MŠ bereme z hlediska přihlašování stravy jako automatický, proto pokud nehodláte z jakýchkoli důvodů nastoupit hned v pondělí, ODHLAŠTE své dítě ze stravy na tel. čísle: 605 878 680 buď zavoláním nebo SMS zprávou  do pátku 12.2. 2021 do 11:00 hod.

Těšíme se na Vás

Momirova Andrea a kolektiv MŠ

 

—————

Zpět