Znovuotevření školky - 25.5.2020!

10.05.2020 10:17

Vážení rodiče,

v souladu s rozvolňováním vládních opatření v oblasti školství je připravováno znovuotevření naší mateřské školy.  

Po dohodě se zřizovatelem budeme poskytovat nezbytnou péči dětem rodičů, kteří nemají jinou možnost a musí plnit pracovní povinnosti. Účast dětí na předškolním vzdělávání nebude povinná a bude se řídit souborem hygienických pokynů pro MŠ (Manuál pro mateřské školy - MŠMT).

Naše MŠ bude opět otevřena : v pondělí 25. května 2020

1. Potřebujeme znát počet dětí, které budou MŠ navštěvovat v období do konce školního roku. Proto je nutné před nástupem opět přihlásit stravu a to buď formou mailu na adresu MŠ, ms.tumananova@seznam.cz, a nebo zavoláním, nejpozději však do středy 20.5.2020. V týdnu od 18.-22.5. 2020 bude školka připravována a desinfikována pro návrat Vašich dětí, proto bude možné se bez problémů dovolat.

2. Provoz školy bude nezměněn, tedy od 7.00 hod. - 16.30 hod. Jednotlivé třídy budou mít celodenní provoz, tzn. že se děti z jednotlivých tříd nebudou setkávat. 

3. Soubor hygienických opatření pro MŠ naleznete zde

4. Přečtěte si prosím bližší podmínky dítěte při pobytu v MŠ zde !

5. Sledujte prosím naše stránky, které budeme průběžně aktualizovat.

Děkujeme za spolupráci

 

—————

Zpět