Zapojte se do předvánoční akce "Krabice od bot"

20.11.2018 22:50

Připravte s dětmi dárkovou krabici od bot, která na vánoce potěší jiné dítě, které by jinak třeba žádný vánoční dárek nedostalo. Zapojte se do již sedmého ročníku sbírky "Krabice od bot", jejímž cílem je potěšit děti z chudších rodin. Princip je jednoduchý - 1/ rozmyslete si, jestli chcete obdarovat holku nebo kluka a jakého věku, 2/ vhodnými dárky pak naplňte krabici od bot 3/ zabalte ji do vánočního papíru a opatřete štítkem/samolepkou s udáním pohlaví a věku dítěte, pro které je dárek určen 4/ hotový dárek pak přineste nejpozději do čtvrtka 6. 12. 2018 do naší školky a my pak všechny dárky dopravíme do sběrného místa ÚMČ v Medlánkách, odkud na vánoce poputují k potřebným dětem.

Při balení dárku myslete na dítě, kterému má udělat radost. Ideálně by jej měla tvořit kombinace více různých věcí. Pokud například chcete darovat i kus oblečení, je vhodné jej doplnit i nějakou hračkou, blokem či pastelkami, sladkostmi a podobně. Věci by neměly být opotřebované, staré nebo špinavé. Spíše než množství krabic je důležitější kvalita obsahu každého jednotlivého dárku.

Letáček k akci

Více informací o sbírce na https://www.krabiceodbot.cz/

 

—————

Zpět