Vystoupení dětí při rozsvěcení vánočního stromu v Řečkovicích - pondělí 2.12.

28.11.2019 19:30

V pondělí 2.12. v 16.00 se koná rozsvěcení vánočního stromu v Řečkovicích, za kostelem na Palackého náměstí. Součástí je i vystoupení dětí z mateřských škol, naše školka se jako tradičně zůčastní také, s vystoupením vybraných - starších dětí z obou tříd (přesný seznam na nástěnkách školky).

S vystupujícími dětmi pojedeme přímo ze školky v 15.30 autobusem. Pokud některé z vystupujících dětí půjde domů po obědě, prosíme, aby je rodiče přivedli ke kostelu v Řečkovicích a předali paní učitelce nejpozději v 15.40.

UPOZORNĚNÍ!

Provoz školky bude v tento den pouze do 15.30 hod. Jestliže si děti nestihnete do této hodiny vyzvednout ve školce, vezeme je s sebou ke kostelu a prosíme, abyste si je tam vyzvedli do 16.00.

Na rozsvěcení stromu jsou samozřejmě zvány všechny děti i rodiče! Těšíme se na setkání!

—————

Zpět