Výlet do KovoZOO a Živé vody Modrá - čtvrtek 20.5. !

10.05.2021 21:00

Ve čtvrtek 20. 5. 2021 pojedeme s dětmi na výlet do kovoZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště a areálu Živá voda v Modré u Velehradu.

Sraz u MŠ: (kontrola vybavení a tel. čísel) nejpozději v 7:15 hod.

Odjezd: objednaným autobusem od MŠ v 7:30 hod. !!!

S sebou: sportovní batůžek (nedoporučujeme různá zvířátka či kabelky na jeden popruh) s pláštěnkou, láhví s pitím, obědem (každé dítě si veze svoji vlastní svačinu a oběd z domu – např. toust, řízek s chlebem, buchtu…), kapesníčky a rouškou, (možno přidat drobnou nečokoládovou sladkost).

Do podepsaného sáčku nebo tašky náhradní oblečení a prádlo pro případ nehody (ponesou p. učitelky, dítě to nezatíží)

Doporučujeme: Sportovní obuv i oblečení dle počasí, pokrývku hlavy (klobouček, kšiltovku)

Neberte s sebou: jakoukoli elektroniku, hračky, plyšáky

Bylo by milé, kdyby děti, které již mají školkové narozeninové tričko, ho měly na sobě – budeme se  všude fotit a chceme vypadat cool :)