UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL !

13.03.2020 12:41

Vážení rodiče, 

bohužel vás musíme informovat, že z rozhodnutí městské části budou v rámci preventivních opatření v souvsilosti se šířením koronaviru dočasně uzavřeny i všechny mateřské školy v městské části Řečkovice a Mokrá hora, s účinností od 16. 3. 2020 až do odvolání.

Od pondělí 16.3. bude tedy uzavřena i naše školka. Pokud budete potřebovat vyřídit žádost o ošetřovné, ve školce vám jej po předchozí telefonické nebo emaiové domluvě potvrdíme - v pondělí a v úterý v době o 9.00 do 12.00 hodin. Formulář na ošetřovné si můžete stáhnout zde.

tel: 549 271 866, email: ms.tumananova@seznam.cz

Znění stanoviska městské části:

Rada městské části na své mimořádné schůzi v pátek 13. března projednala podnět ředitelek mateřských škol. Z pozice zřizovatele mateřských škol vzala Rada na vědomí informaci o výrazném snížení počtu dětí, které školky navštěvují a souhlasila návrhem ředitelů dočasně uzavřít mateřské školy zřizované MČ Brno – Řečkovice a Mokrá Hora  s účinností od 16. 3. 2020 do odvolání. Žádost o ošetřovné kvůli uzavření školy pro rodiče dětí mladší 10 let nevystavuje dětský lékař, ale výhradně škola. Situaci budeme nadále bedlivě monitorovat a vyhodnocovat.

O dalším vývoji vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví

Kolektiv MŠ

 
 

—————

Zpět