Uvítání v novém školním roce - informace pro rodiče!

30.08.2019 06:26

Dobrý den Vážení rodiče a nové děti MŠ Paraplíčko, 

tímto Vás všechny vítám v novém školním roce u nás v MŠ Paraplíčko Brno a předám Vám několik informací, na otázky, které Vás nejvíce zajímají.

Takže co vše si má vaše dítě přinést první den do školky? ....papučky, holinky, pláštěnku, oblečení do herny (zpravidla jen kalhoty, trička převlékat nemusíte), oblečení na ven (které možno ušpinit nebo i roztrhat ...počítej se vším), pyžamko pokud budete hned ve školce spát (dětem mladších dvou let to hned na začátek nedoporučujeme), náhradní oblečení včetně spodního prádla pro případ "nehody" (uložit v sáčku do skříňky), plastový hrníček s ouškem pro pitný režim na pobytu venku - permanentním fixem označte všechny věci  jménem nebo alespoň iniciálami dítěte.

Při příchodu na vstupních dveřích do školky najdete seznam, kde vyhledáte jestli patříte do třídy Sluníček nebo Kapiček, v šatně bude vaše skříňka označena jménem dítěte... zapamatujte si značku, bude Vás doprovázet celou dobu docházky do MŠ.

Jdete poprvé a oblíbený plyšový kamarád by zůstal doma sám? Nezoufejte a vezměte ho klidně s sebou.  Ostatní domácí hračky ale mají vstup do školky zakázaný.

DŮLEŽITÉ: Všechny maminky nebo tatínci, kteří přijdou s novým dítětem poprvé do školky se ohlásí u paní učitelky, aby nejen předali svůj poklad, ale podepsali bezinfekční prohlášení a mladší tří let dohodu o docházce.

VE STŘEDU 4. 9. SE KONÁ TŘÍDNÍ SCHŮZKA PRO VŠECHNY RODIČE!!! POZOR - ZAČÁTEK PRO RODIČE NOVÝCH DĚTÍ V 16:00 HOD -  je třeba dořešit některé papírové záležitosti, předat info z kuchyně, seznámit se se školním řádem atd. RODIČE DĚTÍ, KTEŘÍ NAŠI MŠ JIŽ NAVŠTĚVUJÍ, PŘIJDOU NA TŘÍDNÍ SCHŮZKU O NĚCO POZDĚJI tj. V 16:30HOD. PŘIJĎTE VŠICHNI, JE TO DŮLEŽITÉ! Schůzka se koná samozřejmě bez dětí!

A protože se všichni ptáte jak to bude se stravou, alespoň drobné info: Všechny děti mají od prvního dne obědy i svačiny zajištěné (ačkoli platby budou probíhat později), nikoho hlady nenecháme. Všechno postupně dořešíme na tř. schůzkách.

a poslední: ačkoli jiné školky vybírají v den nástupu různé toaletní potřeby, kancelářské papíry atd., takže i když se podobným "darům" nebráníme, nic takového nevybíráme; vše je zahrnuto v částce školného (jeho výši i způsob platby opět na tř. chůzkách).

Přeji krásný zbytek prázdnin, těšíme se na Vás i Vaše děti, s pozdravem 

Bc.Momirova Andrea a celý kolektiv MŠ

—————

Zpět