TIP na zábavu pro děti

16.03.2021 11:51

Milí rodiče,

Vzhledem k tomu, že jsou Mateřské školy zavřené a rodiče hledají různé způsoby, jak děti zabavit a rozvíjet, posíláme pro předškoláčky  i ostatní šikovné děti Únikovou hru „Miloš v ZOO“, místo 3.týdne distanční výuky. Hra má mezi dětmi velký úspěch, proto jsme se rozhodli ji nabídnout i Vám, ať se v této nelehké době děti zabaví a vyzkouší si hravé úkoly.

Hra je do 15. DUBNA ZCELA ZDARMA!

Postup, jak získat volný vstup:

Hru najdete na těchto stránkách: https://www.unikovka.online/  Klikněte vpravo nahoře na PŘIHLÁŠENÍ, zaregistrujte se (na mail vám přijde potvrzení), pak najeďte na hru MILOŠ V ZOO, dejte ZAKOUPIT, do políčka SLEVOVÝ KUPÓN ZADEJTE HESLO: skolkabrno

Přejeme ať se dobře bavíte, myslíme na Vás, kolektiv MŠ

 

—————

Zpět