Pracovní listy a aktivity pro děti

18.03.2021 06:47

Vzhledem k tomu, že nemůže probíhat normální prezenční výuka, připravili jsem pro předškoláky pracovní listy a aktivity, aby pokračovaly v přípravě do školy. Všem byly rozeslány emailem, případně jste si výtisky mohli vyzvednout ve školce.

Jsou samozřejmě k dipozici i ostatním dětem, níže najdete odkazy na stažení materiálů a navíc webové odkazy s tipy na různé aktivity, které s dětmi můžete vyzkoušet.

 Pracovní listy 1.týden 

Pracovní listy 2.týden

Pracovní listy 3.týden

Předškoláci, pracovní listy si uschovejte a po nástupu do MŠ je odevzdáte svým učitelkám pro založení do portfolia dítěte. Připojujeme odkazy na kreativní stránky pro děti, zde si můžete načerpat spoustu inspirace a nápadů, budeme rádi pokud nám svoje vydařené výrobky nafotíte a pošlete jako zpětnou vazbu na školkový mail.

Stránky s aktivitami pro děti předškolnímu věku od 3 do 7 let:

https://www.predskolaci.cz/

https://cz.pinterest.com/

https://krokotak.com/

https://www.vesela-chaloupka.cz/

https://www.napadyproanicku.cz/

https://www.sikovny-cvrcek.cz/

https://www.tvorivedeti.cz/

https://www.detskestranky.cz/rubrika/pro-rodice/logopedie/

Ven sice můžeme jen omezeně, ale přesto prosíme jděte s dětmi ven, máme velké štěstí, že bydlíme všichni v překrásné lokalitě Řečkovice - Mokrá Hora a máme to do lesa a do přírody malý kousek. Jakýkoli výlet třeba nafoťte a pošlete nám obrázek, jak se dobře bavíte a užíváte si společné procházky. Bylo by úžasné si znovu venku společně zahrát fotbal nebo škatule, škatule hejbejte se, najít první jarní kytičku, pozorovat potok-louku-les, obtisknout do těsta kůru stromu.....

Přejeme Vám ať si společné chvíle s Vašimi dětmi užijete, přejeme dobrou náladu i trpělivost, s pozdravem Momirova Andrea a kolektiv MŠ

 

—————

Zpět