Pracovní listy - 4. týden, Velikonoce

29.03.2021 23:11

Další týden utekl jako voda, Velikonoce stejně jako vloni budou bez koledníků, malovaných vajíček,...škoda:(...předáváme tedy alespoň odkaz na zábavné pokusy. Nedejte se odradit, že jsou určeny spíše pro školáky, Vás s dětmi budou bavit určitě taky.

Najdete je zde

Stejně jako dříve jsme připravili další sadu pracovních listů i zábavných aktivit pro předškoláky, ale protože je nám jasné, že už děti mají této práce až nad hlavu, necháváme tentokrát na Vás kolik a které listy uděláte. Ideálně bychom chtěli, aby jste se zaměřili na ty pracovní listy s grafomotorikou nebo činností, které Vašemu dítěti až tak dobře nejdou...cvičení dělá mistra :)

Tento týden přidáváme ještě "Velikonoční speciál" a také balíček úkolů a nápadů pro prácechtivé menší děti.

Pracovní listy - 4. týden

Velikonoční speciál

Balíček pro menší děti

Všem Vám děkujeme za péči a práci, kterou s Vašimi dětmi doma odvádíte, přejeme Vám hlavně výdrž, nervy ze železa a toleranci

S pozdravem Momirova Andrea a kolektiv MŠ

—————

Zpět