Poděkování za "Krabice od bot"!

09.12.2018 22:12

Moc děkujeme všem rodičům a dětem, kteří vybrali, nachystali a zabalili dárky pro děti do sbírky "Krabice od bot"!

Jedná se o již tradiční akci pořádanou Diakonií Českobratrské církve evangelické, která má za cíl dopřát krásné vánoce i dětem, které by jinak pod stromečkem třeba vůbec žádné dárky nenašly.

V naší školce se nakonec shromáždilo 23 dárkových krabic, které byly ve čtvrtek 6.12. doručeny do sběrného místa v Drásově, odkud poputují k dětem do dětských domovů v blízkém okolí. Věříme, že obdarovaným dětem přichystají pod stromečkem krásné překvapení! Všichni víme, že není nic krásnějšího než dětský úsměv a dětská radost. A také radost někoho obdarovat. Velké díky patří Monice Cobring, za to, že akci v naší školce iniciovala a zajistila odvoz dárků. Připojujeme pár obrázků dokumentujících převoz dárků.

Ještě jednou všem děkujeme a věříme, že příští rok se nás zapojí ještě více.

Mateřská škola Brno
Tumaňanova 59