Oznámení rodičům

17.12.2018 22:28

jak již mnozí víte, s koncem tohoto roku odcházím z naší mateřské školky a post ředitelky s platností od 1. ledna 2019 předávám nové paní ředitelce. Na podzim proběhl na místo ředitelky konkurz a novou paní ředitelkou byla jmenována paní Mgr. Andrea Momirová. Ve školce učí a stará se o děti již od září, ve třídě Sluníček, takže jste již měli možnost ji potkat a poznat. Věřím, že naši mateřskou školku povede dobře a přeji jí mnoho úspěchů a také spokojené a usměvavé děti a rodiče.

Současně bylo také potřeba zajistit posilu do třídy Kapiček, a to po dobu, než se po operaci a rekonvalescenci vrátí paní učitelka Zábranská. Od 1. ledna tedy bude v Kapičkách na zástupu paní učitelka, dnes již v důchodě, Marie Mitvalská.

Moc bych chtěla poděkovat všem rodičům za krásnou květinu, přání a dárky, které jsem od vás dostala na vánočním setkání. Vážím si toho, a přeji vám rodičům a vašim dětem krásné a pohodové vánoční svátky, hodně zdraví, spokojenosti a úsměvů na tváři.

Ze srdce

Monika Hofírková