OD PONDĚLÍ 9.11. OPĚT OTEVÍRÁME ŠKOLKU!

05.11.2020 17:23

 

Vážení rodiče, 

OD PONDĚLÍ 9.11. OPĚT OTEVÍRÁME ŠKOLKU! Dnes jsme dostali potvrzení od Krajské hygienické stanice.

DŮLEŽITÉ! - Pokud chcete děti již od pondělka přivést, je potřeba nejpozději do zítřka (pátek 6.11.) do 11:00 hodin informovat školku telefonicky na čísle 605 878 680, aby bylo možné přihlásit dítěti oběd...(bez nahlášení by bylo dítě celý den bez jídla). Chápeme, že je to trochu "šibeniční" termín, ale jinak to bohužel nejde. 

Co se týče hygienických opatření, školka je celkově desinfikována ozonovým generátorem a budou platit stejná protiepidemiologická pravidla jsko před uzavřením, tj.: desinfekce rukou při vstupu, děti bez příznaků respiračního onemocnění a rodiče vstupují do MŠ pouze s rouškou a jen na nezbytně nutnou dobu.
Také se připravte na podpis bezinfekčnosti, kterým potvrzujete, že jste se vy ani dítě v posledních 10dnech nesetkali s onemocněním Covid 19.

Těšíme se na Vás
Andrea Momirová a kolektiv MŠ

—————

Zpět