Nabídka školy v přírodě pro starší děti

12.05.2021 20:07

rádi bychom vás oslovili s nabídkou školy v přírodě pro skupinu starších dětí, kterou bychom mohli ještě do konce školního roku uskutečnit. Záleží však na vašem zájmu.

Škola v přírodě by proběhla nejspíše v Outdoor resortu Březová (Dětské zábavní centrum v Rokytnici nad Rokytnou), případně v jiné lokalitě, pravděpodobně Morava (v hodinové vzdálenosti od Brna). Možné jsou dvě délky pobytu: 3 dny - cena 2500 Kč, nebo 5 dní - cena 3500 Kč.

Děti, kterých se škola v přírodě týká: Kapičky: Červená Gabriela, Sobotková H. a M., Břoušková Antonie, Váňa Antonín, Vendolský Marek, Večerka Teodor, Severová Eliška, Ziegler Aneta; Sluníčka: Handlovi M. a S. Tůmová Eliška, Mošnerová Amálka, Kopecká Terezka, Hanáková Sofie, Schimmerle Matěj, Rousová Sofie, Strnadová Lucie.

Prosíme co nejdříve o sdělení, zda byste měli zájem, aby se vaše děti školy v přírodě zúčastnily, a pokud ano, jakou délku pobytu byste preferovali. Dejte prosím vědět ve školce přímo paním učitelkám, případně pište na ms.tumananova@seznam.cz.