Karanténa třídy Kapiček!

28.01.2021 17:51

Vážení rodiče,

z rozhodnutí KHS uzavíráme prozatím na 14 dní třídu Kapiček do karantény...tentokrát z provozně-personálních důvodů. 

Znamená to, že děti ve třídě Kapiček a vlastně i Sluníček přišly do přímého kontaktu s Covidem 19. Je nyní na vašem rozhodnutí, zda si svoje dítě necháte doma nebo ne. Prosíme o vaše rozhodnutí -  kdo si nechá dítě doma a kdo bude nadále do školky chodit - samozřejmě do třídy Sluníček, Kapičky budou od pondělí na 14 dní uzavřeny. Otevřena bude jen jedna třída. 

Dětem, které zůstanou dobrovolně 14 dní doma se bude vracet za těchto 14 dní školné. 

Přejeme všem, ať jsou v pořádku a vydrží jim zdraví. 

Momirova Andrea, ředitelka a kolektiv MŠ

Případné dotazy na tel. školky, nebo emailu ms.tumananova@seznam.cz

 

—————

Zpět