Fotografování dětí v RETRO stylu

05.10.2020 18:18

V pondělí 12.10. proběhne v MŠ společné fotografování dětí v RETRO stylu. Foceny budou třídy společně a potom jednotlivé děti s kulisami. Výsledné fotografie budou monochronní (nebarevné) v tónování sépie.

Bylo by ideální, aby chlapci přišli v bílé košili(to nejlépe, ale může být jakákoli spíše jednobarevná) a v kalhotech s kšandami, třeba i s vestičkou, buřinkou atd, děvčata by měla mít šaty, třeba s volány, slamáček, dámské fiží atd. Budeme rádi pokud máte doma staré kolo (mluvíme o době cca 100let nazpátek), truhlu, klobouky, bekovky, kšandy, krajkový slunečník, deštník, hodinky na řetízku...zkrátka vše co bychom mohli využít jako kulisy nebo k doplnění outfitu vašich dětí (vše si samozřejmě jen půjčíme a po fotografování zapůjčitelům s díky vrátíme).

Děkujeme

 

—————

Zpět