Aktuálně k provozu MŠ

07.04.2020 05:55

 

Vážení rodiče,

od uzavření MŠ pracujeme na celkové desinfekci všech prostor, především tříd a jejich heren a ložnic, na celkovém úklidu a výzdobách, přípravě pomůcek pro děti a dalším plánování vzdělávání. Inovujeme IT techologie i připojení, pracujeme na zahradě MŠ tak, aby zde děti co nejlépe využily svůj čas pod širým nebem.

Prázdninový provoz 

Co se týče prázdninového provozu, vše zůstává u nás při starém (MŠ bude po několika letech uzavřena a čas bude využitý k dokončení revitalizace zahrady a herních prvků a také na práci při zařizování environmentální polytechnické dílny v suterénu MŠ). Prázdninový provoz na ostatních MŠ naší městské čtvrti byl naplánován tak, aby pokryl celou dobu prázdnin (nicméně vzhledem k současné situaci nic není zatím zcela jisté). Přihlašování na prázdniny, které mělo probíhat touto dobou je prozatím pozastaveno. Doporučujeme sledovat stránky příslušných MŠ, v případě nových informací Vás budeme co nejdříve také informovat. S ostatními p. ředitelkami jsme ve spojení a v dohodě, že vše proběhne jednotně a korektně ke všem zúčastněným stranám.

Plánované akce MŠ 

S většinou akcí, kterých bývá v tuto roční dobu opravdu nejvíc, se budeme muset letos asi rozloučit. Dubnové vzdělávací programy na farmě, topení Moreny, Knihovnu s „Krtečkem“ i velikonoční sběr vajíček na zahradě už jsme „odpískali“. Co se týká exkurze v čokoládovně Ajala pro školáky, zde se pokusíme posunout termín a uvidíme také jak přeorganizujeme plavání. Velmi doufáme, že se situace přece jen v květnu znormalizuje a tak necháváme prozatím v platnosti Projektový den se ZZS a především koncem května výlet do Permonia. Musím říci, že Zahradní slavnost v červnu spojenou s loučením se školáky a Den dětí, bych rušila jen velmi nerada :(.

Ošetřovné 

Na stránkách školky je stále k dispozici formulář pro ošetřovné k volnému stažení, zde. Potvrzení ze strany MŠ si domlouvejte prosím na emailu: ms.tumananova@seznam.cz.

Celý kolektiv Mateřské školy Paraplíčko Vám přeje hodně zdraví i trpělivosti v této nelehké době a těšíme se na chvíli, kdy naše školka bude opět plná smíchu Vašich dětí. 

Bc. Andrea Momirová, ředitelka školky

—————

Zpět