Informace ke školnímu roku 2020/2021

tel: 549 271 866, 605 878 680

www.mstumananova.cz

Školné

Školné na školní rok 2020/2021 činí 770,- Kč měsíčně. Školné posílejte vždy k 15tému dni v měsíci, nejlépe trvalým příkazem, na číslo účtu 35-1411830257/0100. Jako variabilní symbol uveďte číslo dítěte, které mu bylo přiřazeno, a do zprávy pro příjemce uveďte jméno dítěte.

Školné neplatí pouze předškoláci, tj. děti v posledním roce před nástupem do školy.

Kulturní fond

700,- Kč/pololetí. Platba se provádí jednorázově na začátku pololetí. Číslo účtu 35- 1411830257/0100. Variabilní symbol 2020, Do zprávy pro příjemce napište prosím: Kulturní fond - jméno dítěteNa první pololetí prosíme platbu provést do konce měsíce září. Finance z kulturního fondu budou použity na kulturní akce, výlety, výtvarné potřeby, drobné dárky pro děti apod. Každé pololetí bude KF vyúčtován a dán k nahlédnutí.

Strava

Stravu zajišťuje kuchyně ZŠ Novoměstská.

Výše stravného pro rok 2020/2021 je 800,- Kč měsíčně. Zadejte trvalým příkazem vždy k 15tému dni v měsíci jako zálohu na následující měsíc (tj. 15.9. záloha na říjen, 15.10. na listopad atd.). Číslo účtu 44930621/0100. Variabilní symbol pro Vaše dítě je uveden na přihlášce ke stravování. Platbu na září prosím proveďte nyní co nejdříve!

Vyúčtování se provádí jednou za rok a to k 30.6. Přeplatky jsou na začátku července převedeny zpět na účet, ze kterého bylo stravné hrazeno.

Jakékoliv informace ke stravnému: ZŠ Novoměstská 21, Brno, tel. 541 225 349, e-mail: jidelna@zsnovomestska.cz, stravovací referent: Flenderová Eva, vedoucí školní kuchyně: Kosová Věra

Co budou děti ve školce potřebovat (2020/21)

Do třídy:

• hrací kalhoty do gumy, elasťáky, šatičky, …
  • tričko s krátkým rukávem, pokud bude dlouhý rukáv, ne převislý
  • náhradní oblečení vč. spodního prádla k uložení do skříňky - v sáčku
    (nejlépe bez knoflíků
  • papučky (ne pantofle ani croscy)

Na spaní:

• pyžamko

Na pobyt venku:

• teplákovou soupravu, v zimě oteplovačky + náhradní do skříňky
  • vhodnou obuv dle počasí
  • gumáky a pláštěnku – zůstávají v MŠ po celý rok
  • dle počasí vhodnou pokrývku hlavy
  • v zimě rukavice
  • 1x sportovní láhev na pitný režim při pobytu venku

! Všechny věci musí být podepsané !

HYGIENICKÉ POTŘEBY - prosíme rodiče, aby na každé pololetí přispěli dodáním balíčku hygienických potřeb na každé dítě:

• 4x role toaletního papíru
  • 1x balení bílých ubrousků (na svačiny)
  • tekuté mýdlo (může být i ve formě náhradní náplně)
  • 2x balení papírových kapesníčků (v krabičkách)

Příchod a odchod

Příchod do MŠ: 7:00 - 8:30 hod. (pozdějším příchodem rušíte naši výchovně vzdělávací činnost).
Odchod z MŠ: po obědě - 12:15 - 12:45 hod., odpoledne - 15:00 - 16:30 hod.

Mimo uvedené hodiny je možný příchod a odchod jen po předchozí domluvě s učitelkou.

Omlouvání dětí

Stravování:

Při náhlém onemocnění můžete dítě odhlásit ze stravování na tel.č. 549 271 866 nebo 605 878 680 (také SMS zprávou) nejpozději do 11:30 hod. aktuálního dne. Strava se vydává pouze první den nepřítomnosti v době od 11:30 - 12:30 hod. pouze do vlastních jídlonosičů.

Při náhlém onemocnění nebo nepřítomnosti dítěte z jiného důvodu
- dítě omluvte co nejdříve telefonicky nebo SMS,
- dlouhodobější absenci je nutno dítě písemně omluvit
- pro omluvy předškoláčků používáme OMLUVNÉ LISTY

Ve třídě:

Dejte nám vědět, pokud víte, že je dítě nemocné nebo z jiného důvodu nebude přítomno v MŠ. Dlouhodobější absenci je třeba písemně oznámit.

Zákonný zástupce dítěte je povinen:

- Předat osobně dítě paní učitelce!!!
- Zodpovídá za to, že je dítě zdrávo a nejeví známky onemocnění!!!

Sponzorské dary

Rodičům, kteří by mohli poskytnout sponzorský dar na pomůcky, dovybavení tříd a zahrady, bude vystavena darovací smlouva. Předem děkujeme za pomoc.

Novinky z webových stránek

Pokud chcete dostávat informace o dění ve školce e-mailem, napište prosím na adresu admin@mstumananova.cz (do předmětu uveďte Novinky), nebo sdělte svoji e-mailovou adresu ředitelce školky.