Výlet do Šaškárny - úterý 20.10.

15.10.2020 11:02

Jelikož se většina aktivit a kroužků nyní jen omezuje, rozhodli jsme se udělat dětem radost a v úterý 20.10. je vezmeme na celé dopoledne do dětského zábavního parku Šaškárna v Řečkovicích se trochu "vyblbnout". Otevřeno bude jen pro nás, s sebou není potřeba nic, pití i svačinku zajistíme, papučky nejsou nutné. Odchod z MŠ je v 8:00 hod.! Na nikoho nečekáme:)

Zrušení návštěv solné jeskyně!

13.10.2020 17:46

z důvodů aktuální situace a opatření jsou bohužel až do odvolání zrušeny návštěvy solné jeskyně. Odpadá tedy návštěva tento čtvrtek a zatím i termíny v následujících týdnech. O změně Vás budeme opět informovat.

Fotografování dětí v RETRO stylu

05.10.2020 18:18

V pondělí 12.10. proběhne v MŠ společné fotografování dětí v RETRO stylu. Foceny budou třídy společně a potom jednotlivé děti s kulisami. Výsledné fotografie budou monochronní (nebarevné) v tónování sépie.

Bylo by ideální, aby chlapci přišli v bílé košili(to nejlépe, ale může být jakákoli spíše jednobarevná) a v kalhotech s kšandami, třeba i s vestičkou, buřinkou atd, děvčata by měla mít šaty, třeba s volány, slamáček, dámské fiží atd. Budeme rádi pokud máte doma staré kolo (mluvíme o době cca 100let nazpátek), truhlu, klobouky, bekovky, kšandy, krajkový slunečník, deštník, hodinky na řetízku...zkrátka vše co bychom mohli využít jako kulisy nebo k doplnění outfitu vašich dětí (vše si samozřejmě jen půjčíme a po fotografování zapůjčitelům s díky vrátíme).

Dočasné zrušení kroužků v DDM Frikulín!

05.10.2020 18:15

Od tohoto pondělí, tj. 5.10.2020, prozatím na 14 dní, je pozastaven provoz kroužků ve Frikulínu, kdy je z nařízení Krajské hygienické stanice zakázána přítomnost dětí na výuce. Děti, které do kroužků na Frikulínu chodí tedy nebudou paní učitelky vyzvedávat v MŠ a proto si nezapomeňte pro děti přijít k nám, nikoli na Frikulín;-). Děkujeme