Poděkování za "Krabice od bot"!

09.12.2018 22:12

Moc děkujeme všem rodičům a dětem, kteří vybrali, nachystali a zabalili dárky pro děti do sbírky "Krabice od bot"!

Jedná se o již tradiční akci pořádanou Diakonií Českobratrské církve evangelické, která má za cíl dopřát krásné vánoce i dětem, které by jinak pod stromečkem třeba vůbec žádné dárky nenašly.

V naší školce se nakonec shromáždilo 23 dárkových krabic, které byly ve čtvrtek 6.12. doručeny do sběrného místa v Drásově, odkud poputují k dětem do dětských domovů v blízkém okolí. Věříme, že obdarovaným dětem přichystají pod stromečkem krásné překvapení! Všichni víme, že není nic krásnějšího než dětský úsměv a dětská radost. A také radost někoho obdarovat. Velké díky patří Monice Cobring, za to, že akci v naší školce iniciovala a zajistila odvoz dárků. Připojujeme pár obrázků dokumentujících převoz dárků.

Ještě jednou všem děkujeme a věříme, že příští rok se nás zapojí ještě více.

Krabice od bot - sbírka v Brně ukončena

04.12.2018 21:33

Diakonie ČCE v Brně dnes ukončila sbírku "Krabice od bot" pro naplnění kapacity sběrných míst. Každopádně pokud máte ještě dárkové krabice nachystané, do školky je přineste, ideálně zítra - ve středu 5.12., maximálně ve čtvrtek 6.12. Sběrné místo máme zajištěno, i to, že se naše krabice dostanou k potřebným dětem. Moc děkujeme všem, kdo se zapojili!!
Pokud jste ale ještě krabici nestihli nachystat, poprosíme už nové nevytvářet. I dobrý úmysl se počítá a vaše pomoc najde uplatnění zase příští rok či při jiné akci.
Děkujeme!