Školné za červenec, zrušení trvalých příkazů

11.07.2019 12:47

Dovolujeme si připomenout všem rodičům platbu školného za dva týdny provozu školky v měsíci červenci. Pokud jste tak již neučinili, prosíme o zaslání zkráceného školného za měsíc červenec ve výši 308,- Kč na účet školky: 35-1411830257/0100 (jednorázová platba).
Platí pro všechny, kteří platili školné v průběhu školního roku, i když v době letního provozu MŠ nenavštěvují (kromě předškoláků).
V měsíci srpnu se školné neplatí.

Nezapomeňte si také zrušit trvalé příkazy na platbu školného a stravného na dobu prázdnin!
(Od září bude jiná výše plateb, na začátku školního roku budete o všem informováni).

Děkujeme!

Pátek 21.6. - Spaní předškoláků v MŠ

20.06.2019 08:11

Již zítra - v pátek 21.6. proběhne tradiční rozlučkové přespání předškoláků v MŠ.

Začátek v pátek od 17.00, vyzvednutí dětí pak v sobotu ráno mezi 8.30 - 9.00 hod.

S sebou prosím vezměte dětem osušku na večerní sprchu a něco dobrého na sobotu k snídani :)

Těšíme se na děti!

Sportovní den na Riviéře - středa 19.6. !

14.06.2019 10:38

Ve středu 19.6. stráví celá školka dopoledne na sportovišti a koupališti Riviéra. Odjezd z MŠ je v 8.00 hodin! Návrat na oběd, svačina ze školky bereme s sebou.

Nachystejte prosím dětem do batůžku: pití na celý den, plavky a ručník - včetně igelitové tašky na převoz vlhkých věcí zpět!, opalovací krém - prosím natřete děti krémem hned ráno před odjezdem!

Na sebe: pohodlné triko, kraťasy (příp. mikina), kšiltovka nebo klobouček, sportovní sandálky/boty, sluneční brýle

Věříme, že to bude pro děti příjemný výlet a osvěžení:)

Zahradní slavnost - pátek 7.6.

06.06.2019 11:58

Srdečně zveme všehny děti a rodiče na Zahradní slavnost - již zítra od 15.30 hod.

Hned na začátku bude malý program, který si pro vás děti připravily, proto přijďte včas!

Budeme také rádi, pokud přispějete k drobnému občerstvení.

A co je pro vás připraveno? - viz. pozvánka níže:)