Fotografování dětí v RETRO stylu

05.10.2020 18:18

V pondělí 12.10. proběhne v MŠ společné fotografování dětí v RETRO stylu. Foceny budou třídy společně a potom jednotlivé děti s kulisami. Výsledné fotografie budou monochronní (nebarevné) v tónování sépie.

Bylo by ideální, aby chlapci přišli v bílé košili(to nejlépe, ale může být jakákoli spíše jednobarevná) a v kalhotech s kšandami, třeba i s vestičkou, buřinkou atd, děvčata by měla mít šaty, třeba s volány, slamáček, dámské fiží atd. Budeme rádi pokud máte doma staré kolo (mluvíme o době cca 100let nazpátek), truhlu, klobouky, bekovky, kšandy, krajkový slunečník, deštník, hodinky na řetízku...zkrátka vše co bychom mohli využít jako kulisy nebo k doplnění outfitu vašich dětí (vše si samozřejmě jen půjčíme a po fotografování zapůjčitelům s díky vrátíme).

Dočasné zrušení kroužků v DDM Frikulín!

05.10.2020 18:15

Od tohoto pondělí, tj. 5.10.2020, prozatím na 14 dní, je pozastaven provoz kroužků ve Frikulínu, kdy je z nařízení Krajské hygienické stanice zakázána přítomnost dětí na výuce. Děti, které do kroužků na Frikulínu chodí tedy nebudou paní učitelky vyzvedávat v MŠ a proto si nezapomeňte pro děti přijít k nám, nikoli na Frikulín;-). Děkujeme

Výukový program v Jehnicích - 6. a 7.10.!

05.10.2020 18:13

Zítra, tj. v úterý 6.10. jde třída Sluníček a ve středu 7.10. třída Kapiček na VÚP do Jehnic. Odchod vždy v 8:20hod z MŠ. S sebou prosím nachystejte dětem batůžek s pitím a pláštěnkou (svačinu dostanou děti ze školky), vhodné sportovní oblečení a hlavně obuv + roušku (jedeme autobusem).

Návrat je na oběd, vše ostatní v rámci běžného režimu MŠ.

Volby v MŠ

28.09.2020 21:42

V pátek 2. 10. a v sobotu 3. 10. 2020 proběhnou v prostorách MŠ volby do krajského zastupitelstva a Senátu. Z tohoto důvodu bude v pátek 2. 10. provoz MŠ omezen pouze na jednu třídu.

Děkujeme tímto rodičům, kteří nám mohli vyjít vstříc a nechají si děti v pátek doma. Pro nahlášené děti platí obvyklý režim.

Děkujeme za spolupráci.