Aktuality

POKYNY KE KARANTÉNĚ, TESTŮM, ŠKOLNÉMU, OŠETŘOVNÉMU !!!

19.10.2020 18:00

Vážení rodiče,

předáváme Vám a prosím, abyste se řídili pokyny, které jsme dnes dostali od Krajské hygienické stanice:

KHS uzavřela MŠ Paraplíčko z karanténních důvodů prozatím na 14 dní. Všechny děti, které do školky chodily v týdnu od pondělí 12.10. do 16.10. jsou ode dneška v karanténě a je povinností jejich zákonného zástupce tuto skutečnost nahlásit jejich pediatrovi (tj. dětskému lékaři jejich dítěte). Ten by měl v reakci na tuto skutečnost vystavit dítěti žádanku na test Covid-19, na který se potom rodič sám nahlásí - vybere si odběrné místo podle svojí preference. Stejně tak na tomto základě může rodič požádat o vystavení OČR. Výsledky testu v případě, že je test pozitivní je nutné opět povinně nahlásit pediatrovi.

Pokud si nejste jisti, jestli Vaše dítě patří do skupiny, která je v karanténě, přijde Vám od KHS do 48 hodin SMS zpráva o karanténním opatření, která bude odeslána na podkladě seznamu dětí od nás z MŠ. 

Množí se u nás ve školce dotazy od jednotlivých rodičů, jak je to s placením školného a také na ošetřovné. Školné prosíme tentokrát dál plaťte (většina z Vás stejně již za říjen platbu odeslala a my doufáme, že školku za 14 dní znovu otevřeme), v měsíci prosinci uděláme pololetní vyúčtování a příslušnou částku Vám vyplatíme zpět. Pokud jde o ošetřovné, informace najdete ZDE.

Věřím že společně situaci co nejlépe zvládneme, jakékoli dotazy pište na mail školky ms.tumananova@seznam.cz, vše co nejdříve zodpovíme. 

Jakékoli nové relevantní informace budeme průběžně zveřejňovat na stránkách MŠ. 

Děkuji a přeji hodně zdraví 

Andrea Momirova a kolektiv 

—————

ZAVŘENÍ ŠKOLKY od pondělí 19.10.!!!

17.10.2020 19:07

Vážení rodiče, 

je nám to velmi líto, ale bohužel vám musíme oznámit, že od pondělí 19. 10. 2020 bude naše školka z důvodu výskytu Covid-19 zavřená! Dnes přišly zprávy o pozitivních výsledcích testů u dvou dětí a dvou členů personálu. Z nařízení Krajské hygienické stanice a s vědomím vedení městské části nám tedy byla nařízena 14ti denní karanténa. Samozřejmě čekáme a budeme se řídit dalšími pokyny Krajské hygienické stanice a budeme vás dále informovat. 

Děkujeme za pochopení a přeji vám všem především pevné zdraví

Andrea Momirová

—————

Výlet do Šaškárny - úterý 20.10.

15.10.2020 11:02

Jelikož se většina aktivit a kroužků nyní jen omezuje, rozhodli jsme se udělat dětem radost a v úterý 20.10. je vezmeme na celé dopoledne do dětského zábavního parku Šaškárna v Řečkovicích se trochu "vyblbnout". Otevřeno bude jen pro nás, s sebou není potřeba nic, pití i svačinku zajistíme, papučky nejsou nutné. Odchod z MŠ je v 8:00 hod.! Na nikoho nečekáme:)

—————

Zrušení návštěv solné jeskyně!

13.10.2020 17:46

Vážení rodiče,

z důvodů aktuální situace a opatření jsou bohužel až do odvolání zrušeny návštěvy solné jeskyně. Odpadá tedy návštěva tento čtvrtek a zatím i termíny v následujících týdnech. O změně Vás budeme opět informovat.

 

—————