OD PONDĚLÍ 9.11. OPĚT OTEVÍRÁME ŠKOLKU!

05.11.2020 17:23

OD PONDĚLÍ 9.11. OPĚT OTEVÍRÁME ŠKOLKU! Dnes jsme dostali potvrzení od Krajské hygienické stanice.

DŮLEŽITÉ! - Pokud chcete děti již od pondělka přivést, je potřeba nejpozději do zítřka (pátek 6.11.) do 11:00 hodin informovat školku telefonicky na čísle 605 878 680, aby bylo možné přihlásit dítěti oběd...(bez nahlášení by bylo dítě celý den bez jídla). Chápeme, že je to trochu "šibeniční" termín, ale jinak to bohužel nejde.

Co se týče hygienických opatření, školka je celkově desinfikována ozonovým generátorem a budou platit stejná protiepidemiologická pravidla jsko před uzavřením, tj.: desinfekce rukou při vstupu, děti bez příznaků respiračního onemocnění a rodiče vstupují do MŠ pouze s rouškou a jen na nezbytně nutnou dobu.
Také se připravte na podpis bezinfekčnosti, kterým potvrzujete, že jste se vy ani dítě v posledních 10dnech nesetkali s onemocněním Covid 19.

Těšíme se na Vás
Andrea Momirová a kolektiv MŠ

PRODLOUŽENÍ UZAVŘENÍ ŠKOLKY

30.10.2020 18:03

informujeme vás, že Krajská hygienická stanice dnes, vzhledem k poměrně velkému množství pozitivních testů u testovaných dětí i personálu, rozhodla o prodloužení uzavření školky. Příští týden tedy ještě zůstane školka zavřená. O dalším postupu rozhodne KHS ve čtvrtek 5. listopadu. Školka by se tak mohla otevřít od pondělí 9. listopadu. O finálním rozhodnutí vás budeme informovat.

Za MŠ Paraplíčko

Andrea Momirová

POKYNY KE KARANTÉNĚ, TESTŮM, ŠKOLNÉMU, OŠETŘOVNÉMU !!!

19.10.2020 18:00

předáváme Vám a prosím, abyste se řídili pokyny, které jsme dnes dostali od Krajské hygienické stanice:

KHS uzavřela MŠ Paraplíčko z karanténních důvodů prozatím na 14 dní. Všechny děti, které do školky chodily v týdnu od pondělí 12.10. do 16.10. jsou ode dneška v karanténě a je povinností jejich zákonného zástupce tuto skutečnost nahlásit jejich pediatrovi (tj. dětskému lékaři jejich dítěte). Ten by měl v reakci na tuto skutečnost vystavit dítěti žádanku na test Covid-19, na který se potom rodič sám nahlásí - vybere si odběrné místo podle svojí preference. Stejně tak na tomto základě může rodič požádat o vystavení OČR. Výsledky testu v případě, že je test pozitivní je nutné opět povinně nahlásit pediatrovi.

Pokud si nejste jisti, jestli Vaše dítě patří do skupiny, která je v karanténě, přijde Vám od KHS do 48 hodin SMS zpráva o karanténním opatření, která bude odeslána na podkladě seznamu dětí od nás z MŠ.

Množí se u nás ve školce dotazy od jednotlivých rodičů, jak je to s placením školného a také na ošetřovné. Školné prosíme tentokrát dál plaťte (většina z Vás stejně již za říjen platbu odeslala a my doufáme, že školku za 14 dní znovu otevřeme), v měsíci prosinci uděláme pololetní vyúčtování a příslušnou částku Vám vyplatíme zpět. Pokud jde o ošetřovné, informace najdete ZDE.

Věřím že společně situaci co nejlépe zvládneme, jakékoli dotazy pište na mail školky ms.tumananova@seznam.cz, vše co nejdříve zodpovíme.

Jakékoli nové relevantní informace budeme průběžně zveřejňovat na stránkách MŠ.

Děkuji a přeji hodně zdraví

Andrea Momirova a kolektiv

ZAVŘENÍ ŠKOLKY od pondělí 19.10.!!!

17.10.2020 19:07

je nám to velmi líto, ale bohužel vám musíme oznámit, že od pondělí 19. 10. 2020 bude naše školka z důvodu výskytu Covid-19 zavřená! Dnes přišly zprávy o pozitivních výsledcích testů u dvou dětí a dvou členů personálu. Z nařízení Krajské hygienické stanice a s vědomím vedení městské části nám tedy byla nařízena 14ti denní karanténa. Samozřejmě čekáme a budeme se řídit dalšími pokyny Krajské hygienické stanice a budeme vás dále informovat.

Děkujeme za pochopení a přeji vám všem především pevné zdraví

Andrea Momirová