Nabídka školy v přírodě pro starší děti

12.05.2021 20:07

rádi bychom vás oslovili s nabídkou školy v přírodě pro skupinu starších dětí, kterou bychom mohli ještě do konce školního roku uskutečnit. Záleží však na vašem zájmu.

Škola v přírodě by proběhla nejspíše v Outdoor resortu Březová (Dětské zábavní centrum v Rokytnici nad Rokytnou), případně v jiné lokalitě, pravděpodobně Morava (v hodinové vzdálenosti od Brna). Možné jsou dvě délky pobytu: 3 dny - cena 2500 Kč, nebo 5 dní - cena 3500 Kč.

Děti, kterých se škola v přírodě týká: Kapičky: Červená Gabriela, Sobotková H. a M., Břoušková Antonie, Váňa Antonín, Vendolský Marek, Večerka Teodor, Severová Eliška, Ziegler Aneta; Sluníčka: Handlovi M. a S. Tůmová Eliška, Mošnerová Amálka, Kopecká Terezka, Hanáková Sofie, Schimmerle Matěj, Rousová Sofie, Strnadová Lucie.

Prosíme co nejdříve o sdělení, zda byste měli zájem, aby se vaše děti školy v přírodě zúčastnily, a pokud ano, jakou délku pobytu byste preferovali. Dejte prosím vědět ve školce přímo paním učitelkám, případně pište na ms.tumananova@seznam.cz.

Solná jeskyně - obnovení návštěv

11.05.2021 20:20

Od pondělí 17. 5. začneme s dětmi, které byli přihlášené, opět jezdit do solné jeskyně.

Rádi bychom stihli co nejvíce z původního počtu plánovaných návštěv, proto bychom nyní jezdili alespoň dvakrát týdně. Pokud i tak zůstanou nějaké předplacené hodiny nevybrané, můžete si je pak s dětmi vyčerpat vlastními návštěvami.

První návštěva tedy bude hned v pondělí 17. 5., s sebou dětem nachystejte obvyklé vybavení.

Děkujeme a těšíme se

Láhve na pití

11.05.2021 20:14

prosíme abyste děti do školky opět vybavili láhvemi na pití, aby je měly k dispozici, když trávíme čas venku. Obsah samozřejmě každý den zajistíme:)

Výlet do KovoZOO a Živé vody Modrá - čtvrtek 20.5. !

10.05.2021 21:00

Ve čtvrtek 20. 5. 2021 pojedeme s dětmi na výlet do kovoZOO ve Starém Městě u Uherského Hradiště a areálu Živá voda v Modré u Velehradu.

Sraz u MŠ: (kontrola vybavení a tel. čísel) nejpozději v 7:15 hod.

Odjezd: objednaným autobusem od MŠ v 7:30 hod. !!!

S sebou: sportovní batůžek (nedoporučujeme různá zvířátka či kabelky na jeden popruh) s pláštěnkou, láhví s pitím, obědem (každé dítě si veze svoji vlastní svačinu a oběd z domu – např. toust, řízek s chlebem, buchtu…), kapesníčky a rouškou, (možno přidat drobnou nečokoládovou sladkost).

Do podepsaného sáčku nebo tašky náhradní oblečení a prádlo pro případ nehody (ponesou p. učitelky, dítě to nezatíží)

Doporučujeme: Sportovní obuv i oblečení dle počasí, pokrývku hlavy (klobouček, kšiltovku)

Neberte s sebou: jakoukoli elektroniku, hračky, plyšáky

Bylo by milé, kdyby děti, které již mají školkové narozeninové tričko, ho měly na sobě – budeme se  všude fotit a chceme vypadat cool :)